Zgodnie z rozporządzeniem RM z 7.12.2015 r. w sprawie utworzenia Ministerstwa Rozwoju oraz zniesienia Ministerstwa Gospodarki zadania Ministerstwa Gospodarki zostały rozdzielone pomiędzy Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Energii. Dotychczasowa strona MG przekształcona została w serwis Ministerstwa Energii. × zamknij
Przejdź do treści

Minister energii w KPRM na spotkaniu dotyczącym polityki klimatycznej UE

minister energii Krzysztof Tchórzewski

Konkurencyjności polskiego przemysłu elektroenergetycznego oraz przemysłów energochłonnych w kontekście polityki klimatycznej UE to główne tematy spotkania, które odbyło się w KPRM 8 stycznia 2016 r. Rozmowom, w których wziął udział minister energii Krzysztof Tchórzewski przewodniczyła Premier Beata Szydło.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy strony rządowej. Wzięli w nim udział przedstawiciele najważniejszych organizacji zrzeszających sektor przemysłowy w Polsce.

Rozmowy odbyły się przed przyszłotygodniową wizytą komisarza UE ds. polityki klimatycznej i energetycznej Miguela Ariasa Cañete. 

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, email: me@me.gov.pl